close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

zaeem

zaeem

کود مایع FUNGI.STOP (فانگی.استاپ)

بروز بیماری های گیاهان توسط پاتوژن های قارچی بسیار معمول است که این بیماری ها سبب کاهش سلامتی و رشد بافت گیاه، کاهش تولید محصول و حتی در موارد حاد می توانند موجب مرگ گیاه شوند. پاتوژنهای قارچی با قابلیت تولید مثل بالا بیشتر مستعد به مقاومت در برابر قارچ کش ها هستند که چندین چرخه تولید مثلی در هر فصل دارند. همچنین بیماری های برگی هزاران اسپور روی سطح هر برگ تولید می کنند که موجب کاهش تنفس و عملکرد گیاه می شوند. خوشبختانه محصولات مختلفی برای مدیریت و مبارزه با بیماری های قارچی و باکتریایی در دسترس می باشند. جهت تاثیر مناسب قارچ کش ها، می بایست آنها را قبل از بروز عفونت های گیاهی با یک میزان مناسب جهت پوشش گیاه و ناحیه های تحت درمان کار گرفت.

FUNGI 1

معرفی FUNGI.STOP (فانگی.استاپ)


FUNGI.STOP محصول کود-سم مایع مجموعه تولیدی ZAEEM بوده و یک ترکیب سوسپانسیون کنسانتره (Sc) می باشد. این محصول علاوه بر تامین نیاز های تغذیه ای گیاه نسبت به عنصر مس، به عنوان یک کنترل کننده بیولوژیکی طبیعی جهت مقابله با بیماری های گیاهی عمل می نماید. محلول پاشی FUNGI.STOP پاتوژن های گیاهی را کنترل می کند و سلول های باکتریایی و اسپور های قارچی روی سطح گیاه را که به طور مستقیم در معرض یون های مس قرار می گیرند از بین می برد. عنصر مس موجود در این محصول به سنتز و تولید کلروفیل کمک کرده و فرآیند فتوسنتز را بهبود می بخشد. همچنین این محصول حاوی عنصر کلسیم می باشد که در استحکام دیواره سلول ها نقش مهمی داشته و از چروکیدگی و ایجاد شکاف بر روی محصولات جلوگیری می کند.


برچسب ها : کود مایع FUNGI.STOP (فانگی.استاپ) , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در دوشنبه 14 خرداد 1397ساعت 12:30 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 3

کود مایع SAL.STOP (سال.استاپ)

کود مایع SAL.STOP (سال.استاپ)

مواد هیومیکی ساختار پویایی دارند و تا 80 درصد مواد آلی خاک را تشکیل می دهند . مواد هیومیکی قابل استفاده در کشاورزی شامل اسید هیومیک و اسید فولویک می باشند که کربن، اکسیژن، هیدروژن، نیتروژن و گوکرد از عمومی ترین عناصر تشکیل دهنده آنها هستند. این مواد از فراوان ترین مواد طبیعی در زمین بوده که از مولکول های ارگانیک تشکیل می شوند و اغلب به عنوان مهمترین جزء خاک های حاصلخیز سالم محسوب می گردند. از مهمترین ویژگی های مواد هیومیکی می توان به بهبود دسترسی گیاه به مواد مغذی و دیگر خصوصیت های شیمیایی، بیولوژیکی و فیزیکی خاک ها اشاره کرد.

کود مایع سال استاپ

تفاوت در رشد و عملکرد گیاه با استفاده از هیومیک اسید

کود مایع سال استاپ
تاثیر مثبت هیومیک اسید و فولویک اسید بر رشد ریشه و گیاه

معرفی SAL.STOP (سال.استاپ)

SAL.STOP اصلاح کننده خاک بوده که با پایه لئوناردیت توسط مجموعه تولیدی ZAEEM تولید می گردد. این محصول ترکیبی از اسید هیومیک و اسید فولویک به همراه پتاسیم، نیتروژن و تمام میکروالمنت ها می باشد و خواص فیزیکی و شیمیایی خاک را به طور اثربخشی تحت تاثیر قرار می دهد. از ویژگی های بارز SAL.STOP ، استفاده از اسید های خوراکی طبیعی در فرآیند تولید آن می باشد که قابلیت تنظیم PH خاک توسط این محصول را به شدت افزایش می دهد. این محصول به دلیل دارا بودن اسید آمینه و تاثیر مثبتی که بر ساختار خاک می گذارد رشد ریشه ها در خاک را افزایش داده و باعث جذب بهتر مواد معدنی می شود. با توجه به اینکه پایه تولید SAL.STOP کاملا طبیعی است ، استفاده از آن در تولید محصولات ارگانیک و با کیفیت توصیه می گردد.
SAL.STOP اصلاح کننده خاک بوده و جهت تاثیر مناسب آن بر ساختار خاک استفاده از آن به شکل مصارف آب آبیاری اکیدا توصیه می گردد.


برچسب ها : کود مایع SAL.STOP (سال.استاپ) , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397ساعت 13:28 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 5

کود مایع AMINO.GROWTH (آمینو.گِروس)

AMINO.GROWTH (آمینو.گِروس)

گیاهان همانند دیگر موجودات زنده به مولفه های مشخصی برای رشد در درون یا بیرون از خاک احتیاج دارند. اسید های آمینه عناصر اساسی در فرآیند سنتز پروتئین هستند و تقریبا 20 نوع اسید آمینه مهم در فرآیند هر عملیات نقش دارد. فقط اسید های آمینه آزاد (L-Amino Acid) در ساختار پروتئین ها و فعالیت های متابولیکی حضور داشته که از قابلیت جذب بسیار بالای نیز برخوردار هستند. طبق تحقیقات انجام شده اسید های آمینه به طور مستقیم و غیر مستقیم بر فعالیت های فیزیولوژیکی گیاه تاثیر می گذارند و در نتیجه جذب مواد مغذی و همچنین فلور خاک را بهبود می بخشند.

AMINO.GROWTH (آمینو.گِروس)

معرفی AMINO.GROWTH (آمینو.گِروس)

AMINO.GROWTH محصول اسید آمینه مایع مجموعه تولیدی ZAEEM بوده و حاوی 16 نوع اسید آمینه ضروری از نوع آزاد می باشد. این محصول در کنار دیگر محصولات ZAEEM به عنوان یک مکمل کامل غذایی برای گیاهان محسوب می شود و استفاده از آن بطور قابل ملاحظه ای مصرف کود های شیمیایی و سموم کشاورزی را کاهش می دهد. AMINO.GROWTH با افزایش تولید کلروفیل در برگ ها و فرآیند فتوسنتز، تولید کربو هیدرات در گیاهان را افزایش می دهد. همچنین این محصول با تسریع سنتز پروتئین و هورمون های گیاهی، رشد گیاه را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

مزایای AMINO.GROWTH

AMINO.GROWTH (آمینو.گِروس)

• تسریع در سنتز هورمون های محرک رشد گیاه به طور طبیعی
• تقویت عمل لقاح در گیاهان و افزایش گرده افشانی و تشکیل میوه
• تقویت جوانه ها و اتصال دمگل به سر شاخه
• تاثیر مثبت بر عملکرد روزنه های گیاهی و جلوگیری از تعرق زیاد
• تقویت سیستم ایمنی گیاه در برابر بیما ری ها
• خاصیت کلات کنندگی عناصر ریز مغذی و بهبود در جذب آنها
• افزایش وزن و کیفیت محصولات زراعی و باغی
• افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش های محیط


برچسب ها : کود مایع AMINO.GROWTH (آمینو.گِروس) , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397ساعت 12:33 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 4

کود مایع TOP.MACRO

فروش کود مایع زعیم - TOP.MACRO (تاپ.ماکرو)

TOP.MACRO کود مایعNPK 20-20-20 تولید شده توسط گروه تولیدی ZAEEM می باشد. این محصول به عنوان اولین NPK مایع 20-20-20تولید شده در کشور با تاییدیه موسسه خاک و آب است که از بهترین مواد اولیه وارداتی با درجه کیفی بالا تهیه می گردد. TOP.MACRO با توجه به فرمولاسیون عمومی خود در تمامی مراحل رشد و برای تمام گونه های گیاهی قابلیت استفاده را دارا بوده و می تواند نیازهای تغذیه ای گیاه را در رابطه با عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم برطرف نماید.عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم موجود در این ترکیب به طور کامل کلات گردیده و از قابلیت جذب بالایی برخوردار هستند. از مهمترین ویژگی های TOP.MACROوجود اسید هیومیک و اسید فولویک در ترکیب این کود می باشد که علاوه بر بهبود بافت فیزیکی خاک و آزاد سازی نمک های تثبیت شده، pH محیط خاک را برای جذب هرچه بهتر و سریع تر خاک تنظیم می نمایند.

کود مایع تاپ مارکو

مزایای کود مایع TOP.MACRO (تاپ.ماکرو)

• افزایش رشد رویشی و قد گیاه در زمانی کوتاه
• افزایش ریشه زایی و رشد و نمو گیاه در مراحل اولیه
• انتقال مواد غذایی لازم به اندام های زایشی مانند میوه و دانه غلات
• قابلیت استفاده در تمامی مراحل رشد و فصول
• قابلیت بکارگیری برای تمام محصولات باغی و زراعی


آنالیز کود مایع TOP.MACRO

TOP MACRO 11


برچسب ها : کود مایع TOP.MACRO , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در جمعه 17 فروردين 1397ساعت 11:33 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 11

کود مایع PRIME (پرایم)


برچسب ها : کود مایع PRIME (پرایم) , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در سه شنبه 7 فروردين 1397ساعت 10:34 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 10

کود مایع BLOOM.SET (بلوم.ست)

کود مایع BLOOM.SET (بلوم.ست)

تاثیر روی بر روی گیاه

عنصر روی یک ریز مغذی ضروری برای گیاه است و در بسیاری از فرآیندهای فیزیولوژیکی وظایف مهمی را بر عهده دارد. روی در بسیاری از فرآیندهای سلولی از جمله فعال کردن آنزیم ها، سنتز پروتئین، یکپارچگی غشای سلول و از همه مهم تر تنظیم سنتز هورمون ها بویژه هورمون اکسین و تشکیل گرده نقشی حیاتی دارد. گیاهان روی را به شکل یون علاوه بر ریشه ها، از طریق برگ ها نیز جذب می کنند. طبق گزارش ها و آمارهای انجمن بین المللی روی (International Zinc Association, B.J.Alloway 2008) بیش از 80 درصد خاکهای زراعی در ایران با کمبود روی و به طور میانگین با 50 درصد کاهش در محصولات روبرو هستند که دلایل اصلی آن وجود خاک های آهکی با PH بالا، استفاده زیاد از کودهای فسفات دار، غلظت بالای بی کربنات در آب های آبیاری و فقدان کودهای روی می باشد.

علائم کمبود روی :

• ایجاد رگه های کلروز در بین حاشیه و رگ های میانی برگ بویژه در برگ های جوان
• کاهش رشد گیاهان و ایجاد برگ های کوچک تر
• کاهش گلدهی و تعداد جوانه ها
• کاهش تولید دانه در غلات و افزایش ضخامت پوست در مرکبات

علائم کمبود روی


برچسب ها : کود مایع BLOOM.SET (بلوم.ست) , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در دوشنبه 28 اسفند 1396ساعت 21:36 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 3

کود مایعFULL.UP (فول.آپ)

FULL.UP (فول.آپ)

عناصر ریز مغذی برای رشد گیاهان بسیار ضروری هستند اما گیاهان به مقدار خیلی کمی از آنها نیاز دارند. عناصر ریزمغذی مورد نیاز گیاه شامل عناصر روی (Zn) ، بُر (Boron)، مس (Cu) ، آهن (Fe) ، منیزیم (Mn) ، منگنز ، (Mg) و مولیبدن (Mo) می باشند که هر کدام از آنها وظیفه خاص خود را در گیاه بر عهده دارد. PHخاک مهمترین عاملی است که بر دسترسی ریز مغذی ها در خاک توسط گیاه اثر می گذارد. در PH بالا دسترسی ریشه گیاه به آهن، منگنز، مس، روی و بُر کاهش می یابد و مولیبدن تنها عنصری است که دسترسی به آن در PH بالا افزایش می یابد. همچنین ریز مغذی ها به عنوان فعال کننده آنزیم ها شناخته می شوند که هر آنزیم به مقدار خاصی از یک ریز مغذی جهت فعال شدن نیاز دارد.

علائم کمبود عناصر ریز مغذی

• کاهش تولید کلروفیل و مشاهده کلروز در برگ ها
• نکروز یا سوختگی برگ ها و مرگ بافت گیاه
• کاهش رشد مخصوصا رشد انتهایی گیاه که نتیجه آن مشاهده رزت است
• انباشتگی آنتوسیانین و تغییر رنگ برگ ها به رنگ متمایل به قرمز

full


برچسب ها : کود مایعFULL.UP (فول.آپ) , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397ساعت 12:09 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 9

کود مایعK.MITO.Sil (کامیتو.سیل)

سیلیسیم عنصر ریز مغذی است که برای برخی فعالیت های متابولیسمی گیاه مورد نیاز می باشد. علاوه بر این سیلیسیم گیاه را در مقابل تنش های محیطی و غیر محیطی مقاوم می سازد. سیلیسیم ساختار دیواره سلولی را استحکام می بخشد و گیاه را در برابر آفات مقاوم می سازد. محصولاتی نظیر برنج، خیار، توت فرنگی، نیشکر و پسته به پتاسیم و سیلیسیم نیاز داشته و مصرف آن موجب بهبود رشد و مقاومت آنها می شود. دو عنصر سیلیسیم و پتاسیم به همراه هم باعث عملکرد بهتر در گیاه و در واقع برهم کنش مثبت دارند.

علائم کمبود سیلیسیم

• لکه های قهوه ایی روی برگ ها
• کاهش مقاومت به بیماری ها
• برگ ها حالت ورس (خوابیدگی) به خود می گیرد.

kamitosil1

شکل (1) نقش سیلیسیم در کنترل بیماری بلاست برنج

معرفی کود مایع K.MITO.Sil (کا.میتو سیل)


K.MITO.Sil کود سیلیکات پتاسیم مایع با یک فرمولاسیون کاملاً هوشمندانه است که از مواد اولیه با کیفیت توسط گروه تولیدی ZAEEM تولید و بسته بندی می گردد. که حاوی 3/13 % پتاسیم و 6/26 % سیلیسیم می باشد. سیلیسیم عنصر ریز مغذی است که برای برخی فعالیت های متابولیسمی گیاه مورد نیاز می باشد. علاوه بر این سیلیسیم گیاه را در مقابل تنش های محیطی و غیر محیطی مقاوم می سازد.


برچسب ها : کود مایعK.MITO.Sil (کامیتو.سیل) , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397ساعت 12:10 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 6

کود مایع K.MITO.P کامیتو.پی

فروش کود مایع زعیم - K.MITO.P کامیتو.پی

پتاسیم و فسفر از عناصر درشت مغذی (Macronutrient) ضروری می باشند و در تمامی مراحل رشد مورد نیاز گیاهان می باشند. ترکیب کودهای مایعی که به طور بارز معرف عناصر پتاسیم (K2O) و فسفر (P2O5) هستند دارای یون فسفیت می باشد. یون فسفیت حفاظت و توانایی لازم در برابر بیماری های قارچی و باکتریایی را در گیاه فراهم می آورد و استفاده از این نوع کود به طور طبیعی در کاهش مصرف سموم کشاورزی موثر است.

معرفی کود مایع K.MITO.P

کود مایع K.MITO.P، محلول پتاسیم و فسفر گروه تولیدی ZAEEM می باشد و نیازهای گیاه را نسبت به این دو عنصر در تمام مراحل رشد تامین می سازد. همچنین K.MITO.Pبه دلیل دارا بودن یون فسفیت، سبب کاهش رشد و تولید پاتوژن ها و اسپور ها در گیاه شده و بیماری های قارچی و باکتریایی را کنترل می نماید. ترکیب منحصر به فرد این محصول، سیستم ایمنی گیاه را تقویت نموده و رشد و توسعه عوامل بیماریزای قارچی بویژه خانواده Oomyceteرا کاهش می دهد. این محصول جهت مقابله با بیماری های قارچی نظیر پوسیدگی سیاه داخل میوه، مرگ گیاهچه، لکه موجی سیب زمینی و گوجه فرنگی ، پوسیدگی طوقه درختان میوه و همچنین بیماری های باکتریایی نظیر آتشک درختان میوه بسیار مناسب می باشد.

مزیت کود مایع kmito p

photo 2017 09 21 11 09 23برچسب ها : کامیتو.پی , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در جمعه 27 بهمن 1396ساعت 21:42 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 9

کود مایع زعیم - K.MITO.S (کامیتو.اس)

گوگرد یکی از عناصر ضروری و پر مصرف است که برای تولید بهینه محصولات توسط گیاهان مورد نیاز می باشد. کمبود گوگرد در خاک های در معرض شستشو بیشتر مشاهده می شود که برای برطرف کردن نیاز گیاه بهتر است به صورت کود به خاک اضافه شود. عنصر گوگرد با شرکت در ساختار شیمیایی اسید های آمینه سیستین، سیستئین و متیونین، در سنتز پروتئین ها نقشی اساسی ایفا می کند. همچنین گوگرد در خاک های شور و قلیایی به دلیل بالا بودن pH و کمبود مواد آلی به عنوان یک اصلاح کننده عمل می کند. این عنصر در تشکیل کلروفیل در گیاهان، فعال کردن برخی از آنزیم ها و جلوگیری از تجمع نیترات در ساخت قند و نشاسته موثر است. گوگرد با افزایش حلالیت فسفر، مصرف کودهای فسفاته را کاهش می دهد.

علائم کمبود گوگرد

• رشد ناقص، رنگ پریدگی، کوتاهی و کوچکی بوته
• کلروز که بیشتر در برگ های جوان مشاهده می شود
• کاهش در تعداد و سطح برگ ها

کود پودری Kmito-s

معرفی کود مایع K.MITO.S (کامیتو.اس) :

کود پودری Kmito-s

K.MITO.S کود مایع پتاسیم و گوگرد گروه تولیدیZAEEM می باشد که از قابلیت انحلال بسیار بالایی در آب برخوردار است. این محصول حاوی عناصر پتاسیم (K2O) و گوگرد (S) به صورت کلات کامل بوده که از قابلیت جذب بسیار بالایی برخوردار هستند. گوگرد موجود در K.MITO.S با شرکت در ترکیبات شیمیایی رایحه بعضی از محصولات مانند سیر و پیاز در افزایش کیفیت آنها نقش مهمی ایفا می کند. همچنین گوگرد کلات این محصول با افزایش سنتز پروتئین و کلروفیل، میزان تولید انرژی در گیاه را بالا برده و سبزینگی مطلوبی به گیاه می بخشد. از مزایای دیگر گوگرد کلات موجود در ترکیب K.MITO.S، خاصیت قارچ کشی و ضد عفونی کنندگی آن می باشد که با استفاده از آن مصرف سموم و مواد شیمیایی به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. همچنین این کود میزان تولید محصولات مخصوصا روغن موجود در دانه های روغنی را افزایش می دهد.


برچسب ها : کامیتو اس , تلویزیون سری M سامسونگ
+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 18:10 توسط زعیم تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 7